Kāda ir oriģināla dāvana vīrietim

Lai iepriecinātu vīrieti svētkos, svarīgi atrast piemērotu dāvanu. Tādu, kas būs noderīga un sniegs neaizmirstamas emocijas. Tā kā sajūtu dāvanas paliek ar vien populārākas, šajā rakstā esam apkopojuši labākās dāvanas, kas iepriecinās un pārsteigs svētkos.

Emocijām bagāts lidojums debesīs

Sajūtu dāvanas ir tās patīkamākās. Piedzīvojums augstu debesīs, kas ļauj uz brīdi apstāties un ne par ko citu nedomāt, ir lieliska dāvanas ideja vīrietim svētkos. Zemāk esam uzskaitījuši 3 fantastiskus lidojumu veidus pēc sajūtām – no mierīga lidojuma stundas garumā līdz ekstrēmām 6 minūtēm debesīs. 

Lidojums ar deltaplānu

Šī ir iespēja pacelties vairāku simtu metru augstumā virs zemes un no putna lidojuma apskatīt Rīgas centru. Pacelšanās iespējama no ūdens vai no zemes – abos gadījumos pieredze atšķirsies un sagādās lieliskas emocijas. Lidojums ar deltaplānu ilgst aptuveni 10 minūtes, kuru laikā iespējams sajusties kā putnam debesīs un palūkoties uz ierastajām pilsētas ieliņām no pavisam neierasta skatu punkta. Tas ir oriģināls veids, kā iepazīt pilsētu un fantastiski pavadīt laiku. Turklāt lidojumu iespējams iemūžināt arī video failā, lai atmiņas par izbaudīto dāvanu paliktu dzīvas vēl ilgi.

Lidojums ar paraplānu

Lidojumu ar paraplānu iespējams izbaudīt Rumbulas vai Jēkabpils lidlaukā, Jūrkalnē siltajā sezonā. Atšķirībā no lidojuma ar deltaplānu, šis lidojums spēj sniegt ekstrēmākas un asākas izjūtas. Ir vairāki veidi, kā šo dāvanu izbaudīt – lidojot 20 minūtes mierīgā un lēnā tempā, vai arī tieši pretēji. Ekstrēmāks lidojums norit ar akrobātiskajiem trikiem un tā ilgums ir aptuveni 6 minūtes. Lidojums ar paraplānu notiek ar pieredzējuši instruktoru, tāpēc satraukumam nav pamata. Šis ir piedzīvojums, ko atcerēties visa mūža garumā.

Lidojums ar gaisa balonu

Katram vismaz reizi dzīvē ir jāizmēģina arī lidojums ar gaisa balonu. Tas, atšķirībā no iepriekš minētajiem lidojumu veidiem, ir daudz mierpilnāks. Lidojums ar gaisa balonu ilgst aptuveni stundu, kuras laikā iespējams lūkoties uz skaisto Latvijas dabu. Tā kā šis piedzīvojums ir dārgāks, tad šī ir lieliski piemērota dāvana īpašiem svētkiem – gadadienām un apaļām jubilejām. Nosēšanās vieta katru reizi ir mainīga, tāpēc droši var apgalvot, ka lidojums ar gaisa balonu ir bez izņēmumiem unikāls katru reizi. Lai uzzinātu vairāk, izlasi atsauksmes par lidojumu ar gaisa balonu un saņem atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Relaksējoša atpūta ārpus ikdienas steigas

Pašam atrast laiku brīvdienām un pilnvērtīgi atpūsties ir grūtāk – īpaši, ja darbu pilnas rokas. Apkārtējie parasti vislabāk redz un saprot, ka nepieciešama atpūta. Tāpēc arī lieliska dāvana vīrietim ir bezrūpīga un relaksējoša SPA atpūta. Zemāk ir labākie SPA centri Latvijā, kas būs lieliska dāvana vīrietim – īpaši vīram vai mīļotajam vīrietim.

Hotel Jūrmala SPA

Jūrmala ir kūrortpilsēta, kurā vienmēr ir ko darīt – it īpaši vasaras sezonā. Brauciens uz Jūrmalu jau pats par sevi ir jauks ceļojums ārpus ikdienas. Papildus pastaigām gar jūru lielisku atpūtu sniegs arī Jūrmala SPA centrs. Tas piedāvā izcilu atpūtu, kā arī īpašos piedāvājumus pārim romantiska laika pavadīšanai.

Citrus SPA Jēkabpilī

Vēloties izbraukt ārpus pilsētas, Jēkabpils SPA centrs Citrus ir lieliska galamērķis. Tajā iespējams baudīt baseinu ar kaskādi, pretstraumi un auksto baseinu; burbuļvannu un tvaika pirti ar 100% mitrumu; mitro un sauso saunu, kā arī relaksācijas zonu – atpūtas zviļņus, kur nesteidzīgi baudīt veldzējošu kokteili. Citrus SPA ir lieliska vieta pelnītai atpūtai.

Usma SPA Hotel

Usma SPA viesnīca atrodas pie skaistā un dzidrā Usmas ezera, kur daudzi katru vasaru brauc atpūsties. Relaksējoša atpūta SPA centrā ir lielisks veids, kā izbaudīt arī burvīgo apkārtni. SPA procedūras tiek piedāvātas visa gada garumā un ar dāvanu kartes palīdzību vīrietis varēs pats izvēlēties – vai baudīt sniegto atpūtas piedāvājumu karstā vasarā vai vēsā ziemā.

Citus atpūtas piedāvājumus iespējams atrast rakstā SPA atpūta Latvijā.

Dāvanas ērtai ikdienai

Vīrieši bieži vien ir praktiķi un viņiem vislabāk ir uzdāvināt, ko tādu, kas noderēs ikdienā. Īpaši, ja trūkst dāvanu idejas un neviena no iepriekš minētajām dāvanām neasociējas ar jubilāru. Tādā gadījumā kāda ikdienu atvieglojoša dāvana noteikti būs īstā izvēle.

Gaļas piegāde līdz namdurvīm

Viena praktiska un oriģināla dāvana vīrietim, kam patīk grillēt gaļu, ir gaļas piegāde. Šis pakalpojums ir dāvana, kas tās saņēmēju noteikti pārsteigs un iepriecinās. Siltajā sezonā nav nekā labāka par šašliku, ko uzcept svaigā gaisā uz grila. Dāvanu karte galaspiegadejums.lv ir ērtākais veids, kā šādu dāvanu jubilāram uzdāvināt. Ikviens gardēdis un gatavošanas entuziasts būs priecīgs par iespēju saņemt dāvanā gardu, svaigu un kvalitatīvu gaļu.

Gaumīgs un multifunkcionāls rokas pulkstenis

Katram vīrietim nepieciešams savs rokas pulkstenis, jo tas lieliski papildina ārējo tēlu. Turklāt, tehnoloģijām attīstoties, rokas pulkstenis var būt ne vien laika rādītājs, bet arī daudz kas cits. Jaunie sporta pulksteņi ir aprīkoti ar dažādām funkcijām – noieto soļu uzskaitīšanu, aktivitāšu uzraudzīšanu, miega un stresa regulēšanu, GPS utt. Piemēram, Garmin pulkstenis ir lielisks ikdienas gadžets, kas aprīkots ar visdažādākajām funkcijām un vienlaikus arī izskatās elegants.

Daudzreiz lietojama ūdens pudele

Lai parūpētos par to, ka vīrietis dienas laikā izdzer pietiekami daudz ūdens, laba dāvanas ideja ir ilgtspējīga ūdens pudele. Tā atgādinās regulāri padzerties un līdz ar to arī pašsajūta dienas laikā būs daudz labāka. Šī ir lieliska dāvana vīrietim, kas palīdzēs uzlabot veselību, saudzēt dabu un arī samazināt savus ikmēneša tēriņus. Viena ilgtspējīgā ūdens pudele gada laikā aizstāv aptuveni 200 plastmasas ūdens pudeles. Apzinīga un skaista dāvanas izvēle!

Stilīgas bezvadu austiņas

Visstilīgākās tehnoloģijas mūsdienās jau gandrīz visas ir bez liekiem vadiem un pogām. Minimālisma stils paliek ar vien pieejamāks un līdz ar to arī efektīvāks. Nu jau gandrīz katram ir arī pašam savas bezvadu austiņas. Tās īpaši ērti piemērotas sportam, taču noteikti atvieglo arī pārējo ikdienas daļu. Bluetooth austiņas padara mūzikas klausīšanos vai saziņu pa telefonu daudz patīkamāku, kvalitatīvāku un bezrūpīgāku. Ja vīrietim nav vēl savas bezvadu austiņas, šāda dāvana tiks novērtēta.

Lai izdodas atrast lieliskas dāvanas vīrietim svētkos! Vairāk noderīgas idejas vari meklēt bloga sadaļā Dāvanas vīrietim